BEN

Jeden z dwóch przestronnych pokoi

Apartament Ben oferuje niesamowite widoki na Jezioro Ostrzyckie, Las Ostrzycki i wzniesienie Wieżyca wraz z wieżą widokową. Kompleks ten znajduje się na drugim piętrze i zawiera dwa duże pokoje i łazienkę z bidetem i kabiną prysznicową oraz kuchnię. Goście mają możliwość przygotowywania własnych posiłków. Okna skierowane są na południe (balkon), wschód i północ. Standardowo apartament wyposażony jest w czajnik, kawę, herbatę, cukier, lodówkę, ręczniki, pościel, mydło, przybory kuchenne itp. Na zewnątrz dla gości dostępny jest duży stół z parasolem i ławami oraz grill gazowy. Dzieci mogą bawić się na naszym placu zabaw z huśtawkami, piaskownicą i zjeżdżalnią. Do dyspozycji gości jest również nasz duży ogród z ogniskiem, bajorkiem, „świątynią dumania” otoczoną drzewami, zapewniający niesamowite widoki na niepowtarzalny krajobraz.

Apartament Ben standardowo przyjmie do pięciu gości, lecz istnieje możliwość zakwaterowania do siedmiu osób. Sypialnia: 3 x pojedyncze łóżka, pokój główny: łóżko królewskie oraz duża rozkładana rogówka.

Poniżej przedstawiamy dostępność apartamentu. Ażeby zarezerwować datę wynajmu proszę skorzystać z platformy booking.com, skontaktować się telefonicznie, wysyłając SMS na numer (+48) 793219002 lub napisać do nas ze strony KONTAKT (duże zniżki przy rezerwacji bezpośredniej).

Ben

Apartament z widokami