ALEX

Łazienka w apartamencie na parterze “Alex”

Apartament Alex oferuje mnóstwo przestrzeni, jak i mały, prywatny taras. Kompleks ten znajduje się na parterze i zawiera dwa duże pokoje i łazienkę z bidetem i kabiną prysznicową. Okna skierowane są na południe i wschód. Standardowo apartament wyposażony jest w czajnik, kawę, herbatę, cukier, lodówkę, ręczniki, pościel, mydło, przybory kuchenne itp. Na przeciwko wejścia do apartamentu znajduje się sala rozrywkowa ze stołem bilardowym, tenisem stołowym, jadalnia, pokój gier. Na tym samym piętrze znajduje się główna kuchnia. Na zewnątrz dla gości dostępny jest duży stół z parasolem i ławami oraz grill gazowy. Dzieci mogą bawić się na naszym placu zabaw z huśtawkami, piaskownicą i zjeżdżalnią. Do dyspozycji gości jest również nasz duży ogród z ogniskiem, bajorkiem, “świątynią dumania” otoczoną drzewami, zapewniający niesamowite widoki na niepowtarzalny krajobraz.

Apartament Alex standardowo przyjmie do pięciu gości, lecz istnieje możliwość zakwaterowania do siedmiu osób. Sypialnia: 1 x pojedyncze łóżko oraz 1 x podwójne łóżko, pokój główny: 2 x łóżka pojedyncze oraz rozkładana sofa.

Poniżej przedstawiamy dostępność apartamentu. Ażeby zarezerwować datę wynajmu proszę skorzystać z platformy booking.com, lub najlepiej skontaktować się telefonicznie, lub wysyłając SMS na numer (+48) 793219002 (duża zniżka przy rezerwacji bezpośredniej).

Alex

Apartament na parterze z tarasem