KASIA

Dech zapierające widoki w jednym z dwóch dużych pokoi

Apartament Kasia oferuje niesamowite widoki na Jezioro Ostrzyckie, Las Ostrzycki i wzniesienie Wieżyca wraz z wieżą widokową. Kompleks ten znajduje się na drugim piętrze i zawiera dwa duże pokoje i łazienkę z bidetem i kabiną prysznicową. Goście mają możliwość przygotowywania własnych posiłków dzięki rozbudowanemu aneksowi kuchennemu z płytą grzewczą i piekarnikiem. Okna skierowane są na południe, zachód (balkon) i północ. Standardowo apartament wyposażony jest w czajnik, kawę, herbatę, cukier, lodówkę, ręczniki, pościel, mydło, przybory kuchenne itp. Na zewnątrz dla gości dostępny jest duży stół z parasolem i ławami oraz grill gazowy. Dzieci mogą bawić się na naszym placu zabaw z huśtawkami, piaskownicą i zjeżdżalnią. Do dyspozycji gości jest również nasz duży ogród z ogniskiem, bajorkiem, „świątynią dumania” otoczoną drzewami, zapewniający niesamowite widoki na niepowtarzalny krajobraz.

Apartament Kasia standardowo przyjmie do pięciu gości, lecz istnieje możliwość zakwaterowania do siedmiu osób. Sypialnia: 1 x pojedyncze łóżko oraz 1 x podwójne łóżko, pokój główny: 1 x łóżko podwójne oraz rozkładana sofa.

Poniżej przedstawiamy dostępność apartamentu. Ażeby zarezerwować datę wynajmu proszę skorzystać z platformy booking.com, lub lepiej skontaktować się telefonicznie, wysyłając SMS na numer (+48) 793219002, albo można napisać do nas ze strony KONTAKT (duża zniżka przy rezerwacji bezpośredniej).

Kasia

Apartament z widokami